O nas

Zajmujemy się przede wszystkim grawerowaniem w krysztale w każdej postaci. Możemy dowolnie łączyć kompozycje 2D i 3D wewnątrz i na powierzchni kryształu tworząc niepowtarzalne realizacje. Jesteśmy w posiadaniu aktualnie najnowocześniejszego lasera do grawerowania wewnętrznego w krysztale. Posiadamy w naszej ofercie zarówno produkty standardowe, jak również tworzymy indywidualne koncepcje w oparciu o wizje, lub projekt klienta.

Tworzymy nagrody zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych. Aktywnie współpracujemy z agencjami reklamowymi służąc wsparciem, oraz radą w każdej kwestii związanej z nagrodami. Nigdy nie narzucamy gotowych rozwiązań klientowi - wychodzimy z założenia, że każdy projekt jest indywidualny i unikalny.

Nasze wyroby są najwyższej jakości, bez wad czy uszczerbków. Wszelkie braki są wychwytywane przez nasz dział kontroli przed wysyłką. W celu uniknięcia błędów w projektach zawsze przygotowujemy wizualizacje do akceptacji przez klienta oraz dajemy narzędzie umożliwiające tworzenie własnych projektów, które są przez nas dostosowywane do graweru w szkle.

Nasi graficy z przyjemnością pomogą także w stworzeniu unikalnych modeli 3D - w pełnym trójwymiarze.

JEDYNYM OGRANICZENIEM JEST WYOBRAŹNIA!

Nasze produkty oferujemy tylko i wyłącznie przedsiębiorcom, i nie współpracujemy z konsumentami.